kok kbt

ÖZEL İLGİ ÇOCUK TIP MERKEZİ YENİ YERİNDE…

İzmit’te 2008 yılından bu yana, adından söz ettirmeyi başaran Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi, güçlü kadrosuyla artık Yahya kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:10 Eski Fizomer Binası’nda hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

Hasta potansiyelinin artması ile daha geniş bir alana taşınan Özel İlgi Çocuk Tıp merkezi bugün yeni  adresi olan Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:10 adresinde  hizmet vermeye başladı.

Kurumun Hastane Müdürü Tuncay ALAN şunları  söyledi.’’Artık eski binamız bize yetersiz gelmeye başlamıştı.yeni binamız 3 bin metrekare yetişkin bölümlerimizi de hizmete dahil edince hasta potansiyelimiz arttı ve eski binada haliyle yetersiz gelmeye başladı.Bu binada hastalarımız otopark sorunu yaşamayacak 100 araçlık otoparkımız  mevcut.20 hekim ile hizmet veriyoruz,20 yataklı hasta odamız  mevcut.İleri ki süreçte bakanlık onayı ile farklı kadrolarımız da aramıza dahil edilebilir. 100 kişi istihdam ediyoruz.Uzman çocuk hekimlerinin yanı sıra ,kulak burun boğaz,cildiye,psikolog hizmetleri ,ağız ve diş sağlığı,diyetisyen ,çocuk cerrahisi,sünnet ve estetik birimi ile yeni binamızda hizmetlerimize devam ediyoruz.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40