Minikler anneleriyle oynadı

İzmit Yeşilova Mahallesi Cesur Sokak No: 28 adresinde okul öncesi eğitim vermeye başlayan Özel Bilgi Sarmalı Anaokulu'nda geçtiğimiz hafta anne ve çocuk oyun grubu gerçekleşti.

Özel Bilgi Sarmalı Anaokulu, hafta sonu gerçekleştirdiği “Anne Çocuk Oyun Grubu” çalışmasıyla minikler kadar velilerinde gönlünde taht kurdu. Kısa süre önce eğitim hayatına başlayan ama deneyimli kadrosuyla bu açığı kısa sürede kapatmaya başlayan kurum, gerçekleştirmiş olduğu eğitim ataklarıyla da dikkat çekmeye devam ediyor. 

KEYİFLİ DAKİKALAR 

Hafta içi miniklerle ilgilenen ve onların eğitimine öncü olan kurum, hafta sonlarını da değerlendirmek konusunda iddialı olduğunu gösterdi. İşte geçtiğimiz hafta kurum binasında gerçekleşen programda miniklerle anneleri biraraya geldi. Keyifli dakikaların yaşandığı etkinlik herkesi mutlu etti. 

VELİLERDE MEMNUN

Kurum yöneticisi Nimet Konuk, Hafta sonu minik öğrencileri yalnız bırakmayan velilere teşekkür etti.  Göstermiş oldukları ilgiden memnun olduğunu belirterek böylesi sürpriz etkinliklerin önümüzdeki haftalarda da gerçekleşeceğini söyledi. Birlikte yapılan buluşma aileler arasında da güzel karşılanınca veliler bir sonraki programın ne olacağını şimdiden merek etmeye başladı

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40