MY KOLEJ'den Burs Kazanma Fırsatı

Kocaeli'nin önde gelen okullarından MY Kolej 4-5 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştireceği bursluluk sınavıyla başarılı öğrencilere burslu eğitim görme fırsatı sunuyor.

unnamed

 

İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeylerinde ücretsiz gerçekleşecek sınavla, öğrenciler gösterecekleri başarılarına göre indirimli kayıt olma hakkı ile %100'e varan oranda burs kazanma fırsatı yakalayabilecekler.

Okul yönetimi yaptığı açıklamada şunları belirtti: "Her yıl binlerce öğrenciyi bursluluk sınavlarımızda okulumuzda ağırlıyoruz ve bu ilgi her yıl daha da artıyor. Bu sınavlarla okulumuza kabul edeceğimiz öğrencileri seçtiğimiz gibi başarılarıyla öne çıkan öğrencilere de çeşitli oranlarda burs ve ücretsiz eğitim fırsatı sunuyoruz. Kaliteli eğitim ve özel okulların imkanları herkesin hakkı, bursluluk sınavımızda gösterecekleri başarıyla maddi durumu yetersiz öğrenciler de bu fırsatlardan yararlanma fırsatı buluyor. Öğrencilere başarılarını artırabilecekleri eğitim ortamı sunabilmek en büyük hedefimiz. Bunda da başarılı olduğumuz için Kocaeli halkı okulumuza her zaman büyük teveccüh gösteriyor. Biz de bu ilgi karşısında burs oranlarımızı ve burslu öğrenci sayısını her yıl arttırıyoruz."

MY Kolejin bursluluk sınavı başvuruları okulun internet sitesi www.myokullari.com üzerinden yapılabiliyor. Sınav Kocaeli kampüsünün Yeniköy Merkez Mahallesi, Kolej Cd. No:48 Başiskele adresinde 4-5 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşecek

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

ANAOKULU GAZETESİ

Körfez Mah. Tertip Sok. No:1 Kat:2 Başiskele KOCAELİ

Tel: (0 532) 548 88 40